Ucge باز هم جهانی بودن خود را اثبات کرد.

 

 

Ucge به وسیله ی تکنولوزی جدید ، محصولات نوین و خلق راه حل های کارآمد در زمینه ی  قفسه فروشگاهی و تجهیزات فروشگاهی در euroshop 2017  بزرگترین نمایشگاه صنعت فروشگاهی بار دیگر ثابت کرد که مورد توجه همگان است.

در فضایی ۴۰۰m خود با نمایش محصولات ،کیفیت و طراحی های منحصر به فرد مثل همیشه افتخار یک برند جهانی بودن را کسب کرد.

بوسیله ی ملاقات های متعدد صورت گرفته در نمایشگاه ucge(اوچگه)آماده ی اجرای پرژه های بزرگتری است.

امسال از ۶۱ کشور جهان ۲۳۶۸ شرکت در فضایی ۱۲۸۰۰۰m   نمایشگاه حضور داشتند ونمایشکاه  بیش از ۱۱۳۰۰۰ نفر بازدید کننده داشت.

 

قفسه فروشگاهی

 

Esra guven مدیر عامل شرکت ucge  ضمن بیان حضوری موفق ،نمایشگاه را اینگونه توصیف کرد:

از اولین سال برگزاری euroshop  در سال ۱۹۹۳ اولین برند ترک شرکت کننده هستیم و تا به امروز بدون وقفه ای هرساله از شرکت کنندگان بوده ایم و در نمایشگاه حضور داشته ایم ، امسال هم در  فضای ۴۰۰m  با ارائه راه حل هایی برای صنعت فروشگاهی هم مشتری های فعلی خود و هم توانایی خدمت به مشتریان و بازار جدید را افزایش د

ادیم.

کارکرد بر پایه ی نوع رفتار مشتریان و انتظارشان بر تولید محصولاتمان تاثیر گذاشت.با این تحقیقات انتظارات مشتریان و بازار را خیلی خوب برآورده کردیم،در حالی که بسیاری از تولید کنندگان سعی بر نمایش ظاهر محصولات خود داشتند ما به خاطر قدرت ، استفاده ی آسان، زیبایی طراحی محصولات مورد توجه قرار گرفتیم.

از مشتریانمان با چای و قهوه ترک پذیرایی کردیم و محیطی دلچسب را فراهم نمودیم .

با همکاری با برند های ترک فضای یک سوپر مارکت را ایجاد کردیم.

با چیدن محصولات برند های بزرگی چون Uludag icecek ،Penguen gida  و Dogus cay در محصولاتمان فضای یه مارکت را ایجاد کرده ،روح و حسی جدید را به غرفه دادیم و با یک مارکت در حال افتتاح به استقبال مراجعه کنندگان رفتیم.

در آخر به عنوان یکی از معدود تولید کنندگان تجهیزات فروشگاهی با صفر تا صد سرمایه ی داخلی با دریافت این میزان بازخورد مثبت از سوی بازدید کنندگان بار دیگر احساس غرور کردیم.

 ۵ روز نمایشگاه با ملاقات های فشرده گذشت و در نهایت با فرصت های کاری بسیاری بازگشتیم.

خانم Esra Guven با اشاره به مراحل پایانی زیرسازی در آلمان اظهار کرد که به عنوان یک شرکت با صادرات به ۹۰ کشور دنیا زین پس برای خدمت رسانی بهتر به تمام نقاط دنیا در آلمان هم هستم.

 

 

 

5122_4

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *